درمان قطعی روده تحریک پذیر نوع 1 و 2
در ابتدا این فیلم ها رو مشاهده کنید. با دیدن این فیلم ها زندگی ام عوض شد.
----------درمان ibs از نوع اسهال---------- ----------فایل ها رایگان میباشند---------- دانلود مستقیم فایل - کلیک کنید
----------درمان ibs از نوع یبوست---------- ----------فایل ها رایگان میباشند---------- دانلود مستقیم فایل - کلیک کنید سخنرانی علامه در حرم امام رضا (ع)

من سی دی سخنرانی علامه مربوط به دستگاه گوارش را از حرم امام رضا خریداری کردم و سپس این قسمت از فیلم ها را که در مورد روده تجریک پذیر است را از داخل آن پیدا کردم.

با سلام خدمت بیمارای عزیز

میدونم خیلی اذیت شدید و میدونم الان که دارید این مقاله رو میخونید ، خیلی خسته اید و این قدر توی سایت های مختلف رو گشتید که الان حالی براتون نمونده . ولی تو رو خدا این مقاله رو با دقت بخونید چون نقطه پایان درد شماست و پنجره ای پر امید به زندگی.

من این مقاله رو با توکل به خدای بزرگ با مژده درمان ibs مینویسم.

من حجت متولد 1370 هستم . من اهل مشهد هستم. نزدیک به شش سال با این بیماری مذخرف دست به گریبان بودم . تمام زندگی ام تحت تاثیر این بیماری قرار گرفت و توی اوج رشد و جوانی وارد زندگی من شد و من را از رسیدن به موفقیت هایم بازداشت به طوری که گرفتن مدرک کادانی ام در دانشگاه منتظری مشهد هشت ترم طول کشید. همان طور که خود شما عزیزان هم از رنج این بیماری آگاه هستید . ولی الان قضیه برای من 180 درجه فرق میکنه و من شما را با نوید یک زندگی پر از عشق و امید و سلامتی به خواندن ادامه این مقاله دعوت میکنم

حجت
ایمیل : mail.ibs30@gmail.com
تلگرام من: https://telegram.me/hojjat_200
اگر میخواهید فایل ها را از تلگرام دانلود کنید وارد کانال زیر شوید.
کانال تلگرام: https://telegram.me/ibs30
گروه بچه های روده تحریک پذیر: https://t.me/joinchat/AAAAAEDoLi4O1GC2D_vOVg
اگر سوالی داشتید تو لاین یا تلگرام در خدمتتون هستم.
برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید
داستان زندگی من قبل از درمان

سرتون رو درد نیارم شما هم مثل من از این خاطرات زیاد دارید. من فقط به طور کلی به بخشی از اتفاق هایی که در طول این مدت برام افتاد اشاره میکنم:

شروع درمان :
که بعد از تلاش های فراوان و مطالعات پی در پی ورق زندگی برگشت و بلاخره درمانش رو پیدا کردم .

در همین جهاد دانشگاهی مشهد امتحانات میان ترمم بود . خیلی آرام بودم بدون هیچ استرسی با دقت فراوان به سوالات جواب میدادم.

از شدت خوشحالی داشتم منفجر می شدم. و الان هم همچنین حسی رو دارم.

میدونم شما هم اگه دانشجو هستید با امتحاناتون مشکل دارید. من میخواستم قبل از این که امتحانات تون شروع بشه فایل رو براتون آماده کنم تا شما هم بعد از مدت ها یک امتحان پر از آرامش رو تجربه کنید. ولی درگیر کار و درس بودم . ولی شما تورو خدا منو ببخشید من خیلی از شما معذرت میخوام من سر جلسه امتحانات به فکر شما بودم . من باید خیلی سریعتر درمان این بیماری مزخرف رو منتشر میکردم.حالا امیدوارم که شما من رو ببخشید و به مطالبی که در این مقاله وجود داره عمل کنید.

من در زمانی که از IBS رنج میبردم دچار ریزش مو شدید بودم. تا این که با این علامه بزرگوار آشنا شدم. ایشون پنجشنبه و جمعه صبح برنامه داشتند. ایشون آنقدرشیوا و دقیق به درمان بیماری ها می پرداختند که همگان رو مجذوب خودشون کردند. طولی نکشید و در عرض چند هفته همه در مشهد از برنامه این علامه صحبت میکردند. من هم از طریق برنامه ایشان در مشهد درمان ریزش مو رو پیدا کردم.

من وقتی حمام میرفتم تمام دستام پر از مو میشد. دستام رو میشستم و دوباره به موهام میزدم دوباره پر از مو میشد . کف حمام پر از مو میشد . من آنقدر میترسیدم که با خودم میگفتم اگر این حمام 10 دقیقه دیگه ادامه پیدا کنه من کچل از حمام بیرون میرم.

بعد از پنج بار استفاده از راهکارهای این علامه معجزه ای رخ داد و ریزش موی من قطع شد . . .

خب بگذریم، رسیدیم به جای شگف انگیز این قصه . . .

جایی که من با مشاهده فیلم های بالا و عمل به دستورات این علامه بزرگوار به 100 درصد سلامتی رسیدم

برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید

توی ترم آخر کارشناسی وقتی غرق در درس و صحبت های استاد میشدم و یکدفعه متوجه آرامش و سلامتی ام میشدم خدا رو شکر میکردم. من الان چون این سلامتی خیلی برام مهمه و همیشه این آرامش رو در وجودم میبینم خدا رو زیاد یاد میکنم.

بعد از اینکه من با این درمان آشنا شدم در دو هفته اول 60 درصد به بهبودی رسیدم و وقتی که دوره دارویی علامه رو کامل کردم به 100 درصد سلامتی رسیدم و این بیماری در من ریشه کن شد .

تمام این مراحل مصرف دارو ها وتجربیاتم رو گام به گام توی مقاله براتون نوشتم .

حجت:

دوستان عزیزم خیلی خوشحالم که تونستم بلاخره این مقاله رو بهتون برسونم. خواهش میکنم من رو ببخشید بخاطر اینکه آماده شدن این مقاله طول کشید . من واقعا ازتون معذرت میخوام چون باید زودتر از اینها درمان ibs رو به دستتون میرسوندم.

خدایش تا قبل از اینکه هنوز مقاله آماده نبود عذاب وجدان داشتم . همیشه میگفتم اگه برام اتفاقی بیوفته و نتونم مقاله رو انتشار بدم ، اگه اون دنیا هم باشم خودم رو نمی بخشم.

من خودم شش سال عذاب کشیدم و میدونم این بیماری چه رنجی داره و چه جوری آدم رو از درون آب میکنه بخاط همین همیشه از خدا میخواستم اینقدری به من تو زندگی فرصت بده که بتونم این مقاله رو انتشار بدم.

الان هم که شما داری این مطلب رو میخونی من پر از حس آرامش ام چون دین ام رو ادا کردم. میدونم کار بزرگی انجام دادم حتی اگه یک ساعت دیگه هم بمیرم ، مرگ برای من شیرین تر از عسله چون دین ام رو ادا کردم.

حالا هر کاری از دستم بر بیاد برای دوستای عزیزم انجام میدم.

با دوستای ایرانی مون هم یک گروه باحال توی شبکه های اجتماعی مثل لاین و تلگرام تشکیل میدیم . هر سوالی هم داشتید من در خدمتم . همه جوره بهتون کمک میکنم . شما هم میتونید کلی بهم دیگه کمک کنید. گروه با حالی میشه.

برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید